Kas jums palīdzēja zaudēt svaru, izņemot diētu un treniņus?

Introduction Forums Data for EnergyPLAN Kas jums palīdzēja zaudēt svaru, izņemot diētu un treniņus?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #67961
    Dan Tata
    Participant

    Sveiki visiem, man ir grūti zaudēt svaru, un diētas un treniņi nestrādā. Vai kādam ir kādi citi padomi vai pieredzes stāsti par to, kas palīdzēja viņiem zaudēt svaru? Es vēlos mēģināt kaut ko jaunu, kas varētu palīdzēt, bet nezinu, ko meklēt. Es arī interesējos par dabas līdzekļiem un alternatīvu medicīnu.

    #67963
    Gerald Ross
    Participant

    Sveiki draugi, nesen sastapos ar interesantu tīmekļa vietni, kas var palīdzēt man ar manu svaru un veselības problēmām. Tā ir https://www.cenacpa.lv/, kas piedāvā svara samazināšanas alternatīvas un veselīga dzīvesveida produktus. Es jau ilgu laiku cietu no liekā svara un esmu izmēģinājis daudzas diētas un vingrinājumus, bet nekas nepalīdzēja. Kad sastapu šo tīmekļa vietni, biju ļoti pārsteigta par to, cik daudz dažādu produktu un padomu tā piedāvā. Tajos ir viss, kas man nepieciešams, lai palīdzētu sasniegt manus mērķus. Bet pirms es pasūtīšu, es gribētu uzzināt, ko citi cilvēki domā par šo vietni. Vai esat par to dzirdējuši vai varat man kaut ko ieteikt? Būšu ļoti pateicīga par jebkādu informāciju un padomu!!!!

    #68090
    Lao TAo Lao
    Participant

    Labdien! Saprotu, ka jums ir grūti zaudēt svaru, un esmu pārliecināts, ka jūs neesat vienīgais, kam tas ir problēma. Dažreiz diētas un treniņi var būt grūti ievērojami ilgākā laika posmā, tāpēc saprotu, ka jūs vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu. Ir daudz dažādu veidu, kā var zaudēt svaru, un daži no tiem var būt efektīvāki, nekā citi. Es noteikti iesaku konsultēties ar savu ārstu, pirms izmēģināt jebkādus jaunus līdzekļus, lai nodrošinātu, ka jūs pieņemat drošu un veselīgu lēmumu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.