Automobilové lampy

Introduction Forums Data for EnergyPLAN Automobilové lampy

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #78067
    Helen Green
    Participant

    Zdravím všechny! Doufám, že jste připraveni na poutavou konverzaci. Jsem zvědavý na vaše názory na autožárovky a mám otázku na úvod. Jak mohu zjistit, jakou velikost žárovek potřebuje moje auto? Jsou velikosti žárovek pro přední a zadní světla stejné? Existuje nějaký návod, který mi pomůže vybrat správnou velikost žárovek?

    #78069
    Mark Bartra
    Participant

    Ahoj! Rád se zapojím do té poutavé konverzace o autožárovkách. Pokud potřebuješ zjistit správnou velikost žárovek pro své auto, doporučuji se podívat do manuálu vozidla. Tam by měly být uvedeny specifikace pro přední i zadní světla. Existuje také možnost využít specializované webové stránky jako autotk, kde můžeš zadat informace o svém vozidle a získat doporučení pro správnou velikost žárovek. Obecně platí, že velikosti žárovek pro přední a zadní světla mohou být různé, takže je důležité si ověřit konkrétní požadavky pro tvé vozidlo. Mnoho výrobců také poskytuje návody a tabulky, které ti pomohou vybrat správnou velikost žárovek na základě modelu a ročníku auta. Nezapomeň se také ujistit, že nové žárovky splňují předepsané normy a specifikace pro bezpečné a správné osvětlení tvého vozidla.

    #78180
    Max Velin
    Participant

    No, přemýšlejte logicky, jak mohou být žárovky v autě vpředu i vzadu stejné. Mají různé účely.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.